Obsługa techniczna wydarzeń


Image

Przez wiele lat zbierania doświadczenia, można powiedzieć że zajmowaliśmy się każdym aspektem związanym z produkcją wydarzeń. Jednym z nich jest obsługa techniczna. Jak wiadomo, dobry event nie odbył by się bez nagłośnienia, oświetlenia czy różnego rodzaju konstrukcji eventowcyh. 

Posiadamy w swoich zasobach możliwości zabezpieczenia obsługi technicznej zarówno eventów na kilkanaście osób jak i wielotysięcznych widowisk. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji wydarzeń, nauczyło nas jak odpowiednio dobierać wyposażenie, jak rozmawiać o riderach technicznych, przyłączach prądowych czy wielu innych technicznych aspektach eventów, o których, korzystając z naszych usług, nie będziesz musiał już się martwić. 

Opisz nam w kilku zdaniach jaki event masz zamiar stowrzyć, a my pomożemy dobrać odpowiednie  elementy, aby wszystko mogło zostać zrealizowane bez żadnych przeszkód. 

Nie bardzo orientujesz się w riderach technicznych? Nie do końca znane Ci są pojęcia bitek, dmx czy xlr? Nie musisz się już tym martwić. Możemy Ci pomóc i zająć się tym za Ciebie, abyś mógł spokojnie zrealizować swoje wydarzenie.

 

 

Agencja Antrakt - logo

Kontakt do nas

Agencja Artystyczna Antrakt
Kalinowa 2B
96-321 Osowiec
woj. Mazowieckie

NIP 672-138-54-47
REGON 

e: malgorzata@antrakt.eu
m: +48 509 718 015

 

Napisz w czym możemy Ci pomóc

© 2024 Agencja Artystyczna Antrakt. All Rights Reserved. | Wdrożenie: Bluecoyote